Wczytuję dane...

Plafoniery

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Opis kategorii

Oświetlenie to niezwykle ważny element każdego pomieszczenia, szczególnie w naszej szerokości geograficznej, w której dni są pochmurne i krótkie. Lampy umożliwiają nam pracę, rozrywkę i wykonywanie codziennych czynności nawet po zachodzie słońca. Jednak nie zawsze zaaranżowanie oświetlenia w przestrzeni jest łatwe. Tam, gdzie tradycyjne, duże żyrandole i abażury się nie sprawdzają, polecamy plafony z naszej oferty! Lampy te cechują się niewielkim rozmiarem, płaską powierzchnią i tym, że równomiernie rozświetlają całą przestrzeń. Doskonale nadają się więc do niskich pomieszczeń, toalet, kuchni, korytarzy, piwnic i wielu innych miejsc w domu.

Eleganckie i ekonomiczne plafony – oferta

Proponujemy ponad 200 różnych modeli lamp LED, w tym oprawy natynkowe, z czujnikiem ruchu lub wymiennym źródłem światła. Do wyboru są lampy w różnych kształtach, w tym okrągłe, kwadratowe, z zaokrąglonymi brzegami i owalne.

Dostarczamy produkty w barwie mlecznej, czarnej, białej oraz egzemplarze przezroczyste. Ponadto mamy modele z funkcja zmiany barwy. Dostępne egzemplarze różnią się nie tylko wyglądem, ale także mocą.

Zobacz mniej Zobacz więcej