Wczytuję dane...

Lampy LED

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Opis kategorii

Ze względu na potrzeby naszych Klientów, rozwój technologii oraz ochronę środowiska, proponujemy energooszczędne, wydajne i nowoczesne żarówki LED. Oferujemy niemal 700 produktów o różnych parametrach!

Dlaczego warto inwestować właśnie w te propozycje? Po pierwsze emitują przyjemne dla oka światło. Są też wyjątkowo trwałe, gdyż działają nawet 15 000 godzin. Ponadto nie nagrzewają się. Warto wspomnieć, że częste włączanie i wyłączanie nie wpływa na ich trwałość. Te produkty świecą wydajnie, pobierając niewielkie ilości energii.

Żarówki LED w sklepie ENERGY – oferta

Dostarczamy modele o różnej mocy, od 3 do 8 W, zależnie od modelu. Oferujemy egzemplarze z odbłyśnikiem lub bez. W naszym asortymencie znajdują się egzemplarze o różnej średnicy, średniej trwałości znamionowej oraz natężeniem strumienia światła.

Produkty z naszej oferty różnią się także kształtem oraz rodzajem szkła. Proponujemy modele tradycyjne (okrągłe), dekoracyjne (owalne, wydłużone) oraz na trzonkach. Do wyboru są egzemplarze opalizowane oraz matowe.

Zobacz mniej Zobacz więcej